Lansweeper – inwentaryzacja IT

Aplikację LANsweeper użytkuje większości naszych klientów do bieżącej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania. Niezależnie od wielkości przedsiebiorstwa możliwość bieżącego zautomatyzowanego inwentaryzowania komponentów systemu teleinformatycznego wraz ze śledzeniem zmian zachodzących w ich konfiguracji jest bezcenna.

Aplikacja LANsweeper wspiera utrzymanie zgodności z wymaganiami licencyjnymi, zapewnia możliwość zweryfikowania konfiguracji sprzętowej stacji roboczych i serwerów czy urządzeń podłączonych do portów zarządzalnych przełączników. Pozwala szybko wykryć problemy takie jak brak aktualizacji systemów antywirusowych, kończące sięmiejsce na dysku, czy konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych w drukarkach. Aplikacja dostarcza także informacje o stanie gwarancji urządzeń (dla większości markowych komputerów i serwerów) oraz dacie produkcji ułatwiając np. przygotowanie wytycznych do budzetu w zakresie okresowej modernizacji sprzętu.

Aplikacja jest stale udoskonalana, bardzo prosta w instalacji i użytkowaniu, nie obciąża niepotrzebnie obsługi IT dzięki stabilnej i bezawaryjnej pracy. Posiada funkcje zdalnych serwerów skanowania co ułatwia inwentaryzacje w złożonych systemach sieciowych (wielodomenowych, przegrodzonych zaporami etc.

Skontaktuj się z nami

rozpocznij współpracę z PN standard

Zadzwoń: (+48) 22 20 72 215

lub