EN: Usługi IT w modelu MSP

EN: Kontrola kosztów IT

EN: Zmniejszenie kosztów pracowniczych

EN: Wykwalifikowany, certyfikowany, doświadczony personel

EN: Zwiększenie wydajności i konkurencyjności

EN: Szybkie wdrożenia nowych technologii

EN: Koncentracja na podstawowej działalności

EN: Zmniejszenie ryzyka

EN: Usługi klasy enterprise dla małych i średnich firm

EN: Sprawdź naszą ofertę

What we do

PNS – English

EN: Zarządzane Usługi IT

EN: Klientom oczekującym kompleksowego podejścia do zarządzania systemem informatycznym dostarczamy usługi w modelu operacyjnym Managed IT Services, na bazie katalogu usług ze zdefiniowanym poziomem ich świadczenia (SLA) w sposób proaktywny.

PNS – English

EN: Dostarczanie kompetencji

EN: Klientom posiadającym własne zespoły informatyczne zapewniamy wsparcie merytoryczne m.in. w zakresie implementacji dużych zmian w systemach, wdrażania dobrych praktyk, analizy i podnoszenia poziomu bezpieczeństwa.

PNS – English

EN: Zarządzanie zgodnością

EN: Klientom, których działalność wiąże się z wymogami w zakresie spełnienia przez system informatyczny lub całą organizację wymogów formalnych, takich jak m.in. normy ISO, szczególne wymogi ochrony danych osobowych, ochronę informacji niejawnych, rekomendacje KNF czy wymogi AEO.

EN: Zespół ekspertów
PNS – English

EN: Zatrudniamy zespół specjalistów, których kompetencje zostały potwierdzone w programach certyfikacyjnych największych dostawców produktów i rozwiązań w branży IT.

EN: Prestiżowe certyfikaty
PNS – English

EN: Certyfikujemy nasz sposób działania zgodnie z normami ISO 20000 i 27001, oraz utrzymujemy relacje z czołowymi dostawcami rozwiązań IT poprzez certyfikowane programy partnerskie.

EN: Bogate doświadczenie
PNS – English

EN: Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w zakresie projektowania, budowy, utrzymania i rozwoju systemów informatycznych.

EN: Polityka jakości
PNS – English

EN: Pracujemy nad kompletnymi tekstami do samych Usług. W załączeniu pierwsza wersja tekstu do Usługi Zarządzania Zgodnością.

About us

EN: PN standard dostarcza profesjonalne usługi IT w modelu MSP

EN: PN standard działa od 1996 roku na rynku usług outsourcingu informatycznego, dostarczając szeroki zakres profesjonalnych usług w obszarze technologii informatycznych w modelu Managed Service Provider (MSP).

EN: Jesteśmy firmą certyfikowaną zgodnie z normą itSMF ISO/IEC 20000-1:2011 dla zakresu usług: „Dostarczanie infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług”.

EN: Nasza firma działa w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji certyfikowany na zgodność z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie: „Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w zakresie dostarczania infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług oraz zgodnie z Deklaracją Stosowania wyd. 3.0 z dnia 25.09.2014. ”

EN: Zatrudniamy zespół specjalistów których kompetencje zostały potwierdzone w programach certyfikacyjnych największych dostawców produktów i rozwiązań w branży IT. Nasi pracownicy posiadają również bogate doświadczenie które pozwala im rozwiązywać najbardziej złożone zagadnienia w systemach naszych klientów.

EN: W procesie obsługi klientów wykorzystujemy zaawansowany system informatyczny spełniający wysokie wymagania narzucane przez normy itSMF ISO/IEC 20000-1:2011 oraz ISO/IEC 27001:2013.