Certyfikaty

Najważniejsze certyfikaty, autoryzacje i tytuły przyznane naszej firmie przez czołowych dostawców sprzętu i oprogramowania potwierdzające nasze doświadczenie i kompetencje w zakresie wdrażania, konfiguracji i zarządzania oferowanymi przez nie, najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi.

Certyfikaty i autoryzacje PN Standard

System Zarządzania Usługami IT ISO/EIC 20000-1:2011

System Zarządzania Usługami IT ISO/EIC 20000-1:2011

Uzyskaliśmy certyfikat Nr: ITMS 523010 i działamy w oparciu o System Zarządzania Usługami IT zgodny z wymaganiami ISO/IEC 20000-1:2011 w zakresie: Dostarczanie infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług.

System Zarządzania Usługami IT ISO/IEC 20000-1:2011 wdrożony w naszej firmie posiada akredytacje organizacji APMG (wcześniej itSMF).

Data rejestracji: 05/08/2007
Ważny do: 08/01/2019

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/EIC 27001:2013

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/EIC 27001:2013

Uzyskaliśmy certyfikat Nr: IS 584322 i działamy w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie: Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w zakresie dostarczania infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług oraz zgodnie z Deklaracją Stosowania wyd. 3.0 z dnia 25.09.2014.

Data rejestracji: 25/02/2012
Ważny do: 25/02/2021

Microsoft Partner

Microsoft Partner

PN standard posiada status Certyfikowanego Partnera Microsoft ze specjalizacjami w zakresie Centrów Danych i Serwerów oraz Platform Baz Danych, potwierdzający nasze kwalifikacje w zakresie oprogramowania firmy Microsoft oraz zapewniający nam dostęp do zasobów Microsoft niezbędnych do świadczenia wysokiej jakości usług serwisu i wsparcia. Logo Microsoft Partner jest rozpoznawane na całym świecie jako gwarancja profesjonalizmu. Jest ono również potwierdzeniem kwalifikacji pracowników naszej firmy, zweryfikowanych w systemie egzaminacyjnym firmy Microsoft.

Ważny do 15.05.2019

Cisco Select Partner

Cisco Select Partner

Status przyznawany firmom zaangażowanym we współpracę z Cisco Systems lidera technologii sieciowych. Certyfikat jest potwierdzeniem kompetencji naszej firmy w zakresie wdrażania i zarządzania rozwiązaniami technologicznymi firmy Cisco.

Ważny do 22.06.2019

VmWare Partner Professional Solution Provider

VmWare Partner Professional Solution Provider

Dzięki uczestnictwu w programie partnerskim możemy skutecznie wspomagać naszych klientów w zakresie projektowania, wdrażania i zarządzania rozwiązaniami wirtualizacyjnymi VMware.

Ważny do 30.07.2018

Dell PartnerDirect

Dell PartnerDirect

Z sukcesem współpracujemy z firmą Dell na polu dostarczania zaawansowanych rozwiązań serwerowych serii PowerEdge dla systemów wirtualizacji jak również serwerów zadaniowych i oddziałowych. Oferujemy naszym klientom również stacje robocze do zadań inżynierskich serii Precision stacjonarne i mobilne, pełną gamę produktów biznesowych z zakresu PC desktop i notebook oraz urządzeń wielofunkcyjnych i drukujących. Posiadamy status Dell Registered Partner.

HP Partner Program

HP Partner Program

Wieloletnia współpraca z firmą HP umożliwia nam zaoferowanie naszym klientom rozwiązań w zakresie systemów serwerowych, storage, desktop i notebook PC oraz urządzeń druku i przetwarzania obrazu. Jesteśmy uczestnikiem HP Partner Program.

IBM Bussiness Partner

IBM Bussiness Partner

IBM Bussiness Partner – tytuł potwierdzający kompetencje PN standard w zakresie instalacji, konfiguracji i zarządzania komputerami PC i serwerami firmy IBM oraz oprogramowaniem IBM Domino i Notes.

Symantec Software Partner

Symantec Software Partner

Symantec Software Partner – tytuł potwierdzający kompetencje firmy PN standard w zakresie wdrażania rozwiązań technicznych w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych

CheckPoint Small Bussiness Partner

CheckPoint Small Bussiness Partner

CheckPoint Small Bussiness Partner – tytuł potwierdzający kompetencje PN standard w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa firmy CheckPoint dla małych przedsiębiorstw

American Power Conversion – Reliability Provider

American Power Conversion – Reliability Provider

American Power Conversion – Reliability Provider – certyfikat potwierdzający kwalifikacje PN standard w zakresie projektowania, wdrażania, konfigurowania i zarządzania rozwiązaniami z zakresu technologii podtrzymywania zasilania firmy APC – światowego lidera w zakresie produkcji urządzeń typu UPS.

Certyfikaty i autoryzacje naszych pracowników

Certyfikaty

MCSA Windows Server 2012

Certyfikat MCSA Windows Server 2012 poświadcza kompetencje w zakresie projektowania, budowy, zarządzania i rozwiązywania problemów w systemach na platformie Microsoft Windows Server.

Certyfikaty

MCSA SQL Server 2012

Certyfikat MCSA SQL Server 2012 poświadcza kompetencje w zakresie rozwijania, zarządzania zarządzania i rozwiązywania problemów w krytycznych dla biznesu systemach opartych na systemie baz danych Microsoft SQL Server.

Certyfikaty

MCSA Windows 8

Certyfikat MCSA Windows 8 poświadcza kompetencje wymagane do efektywnego konfigurowania, zarządzania i utrzymywania systemów Windows dla stacji roboczych w przedsiębiorstwie

Certyfikaty

MC TS

Osoba, która legitymuje się posiadaniem certyfikatu MC TS, jest specjalistą w zakresie zagadnień dotyczących wybranego produktu Microsoft, którego znajomość udowodniła zdaniem egzaminu.

Certyfikaty

Microsoft Licensing Specialist

Certyfikat Microsoft Licensing Specialist (MLS) potwierdzający kwalifikacje w zakresie programów licencyjnych firmy Microsoft.

Certyfikaty

CISA

Certyfikat CISA (Certified Information Systems Auditor / Certyfikowany Audytor Systemów Informacyjnych) jest uznanym w Polsce, Unii Europejskiej, USA i na całym świecie certyfikatem kompetencji zawodowych i etycznych w zakresie audytu systemów informatycznych.

Certyfikaty

CISM

Certyfikat CISM (Certified Information Security Manager) jest ogólnie przyjętym standardem dla osób które projektują, budują i zarządzają programy ochrony informacji w przedsiębiorstwach.

Certyfikaty

PRINCE2® Practitioner

Certyfikat APM Group™ "PRINCE2® Practitioner" jest przeznaczony dla doświadczonych praktyków w zakresie zarządzania projektami w oparciu o metodykę PRINCE2® i stanowi międzynarodowe poświadczenie wiedzy merytorycznej.

Certyfikaty

ITIL® Foundation

Certyfikat "ITIL® Foundation" obejmuje wiedzę z zakresu ITIL® i ITSM, potwierdzając nowoczesne podejście do zarządzania informatyką - zrozumienie modelu usługowego i procesowego zarządzanie organizacją.

Certyfikaty

VMware Certified Associate

Certyfikaty VMware Certified Associate: Data Center Virtualization potwierdzające kwalifikacje w zakresie wdrażania i administracji technologiami wirtualizacyjnymi firmy VMware

Certyfikaty

RedHat Certified Engineer

Certyfikaty RedHat Certified Engineer (RHCE) oraz RedHat Certified Technician (RHCT) potwierdzające kwalifikacje w zakresie administracji i serwisu systemów opartych o Red Hat Enterprise Linux

Certyfikaty

Cisco

Certyfikaty specjalistów Cisco potwierdzają kompetencje naszego personelu w zakresie najnowszych rozwiązań sieciowych z oferty firmy Cisco.

Certyfikaty

Checkpoint Certified Security Administrator

Certyfikacja Checkpoint Certified Security Administrator (CCSA) potwierdza kwalifikacje zdającego egzamin w zakresie wdrażania i administracji systemami bezpieczeństwa firmy Checkpoint.

Certyfikaty

Ericsson

Autoryzacja w zakresie konfiguracji i zarządzania systemem telekomunikacyjnym firmy Ericsson w implementacji MD110

Certyfikaty

APC

Certyfikat Specjalisty Rozwiązań Podtrzymywania Zasilania firmy American Power Conversion.