Certyfikaty

Najważniejsze certyfikaty, autoryzacje i tytuły przyznane naszej firmie przez czołowych dostawców sprzętu i oprogramowania potwierdzające nasze doświadczenie i kompetencje w zakresie wdrażania, konfiguracji i zarządzania oferowanymi przez nie, najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi.

Certyfikaty i autoryzacje PN Standard

System Zarządzania Usługami IT ISO/EIC 20000-1:2018

System Zarządzania Usługami IT ISO/EIC 20000-1:2018

Uzyskaliśmy certyfikat Nr: ITMS 523010 i działamy w oparciu o System Zarządzania Usługami IT zgodny z wymaganiami ISO/IEC 20000-1:2018 w zakresie: Dostarczanie infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług.

System Zarządzania Usługami IT ISO/IEC 20000-1:2018 wdrożony w naszej firmie posiada akredytacje organizacji APMG (wcześniej itSMF).

Data rejestracji: 05/08/2007
Ważny do: 08/01/2025

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/EIC 27001:2013

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/EIC 27001:2013

Uzyskaliśmy certyfikat Nr: IS 584322 i działamy w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2022 w zakresie: Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w zakresie dostarczania rozwiązań technologicznych z zakresu infrastruktury IT, wdrażania i zarządzania usługami wsparcia technicznego IT związanymi z sieciami, sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi oraz oprogramowaniem aplikacyjnym, na miejscu i zdalnie zgodnie z Deklaracją Stosowania wyd. 4.1 z dnia 23.01.2024.

Data rejestracji: 25/02/2012
Ważny do: 25/02/2027

Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego III stopnia

Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego III stopnia

W związku z zakończeniem postępowania bezpieczeństwa przemysłowego wobec przedsiębiorcy PN STANDARD Sp. z o.o. w dniu 31.01.2023 zostały wydane świadectwa bezpieczeństwa przemysłowego:
• trzeciego stopnia potwierdzające zdolność przedsiębiorcy do ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „TAJNE",
• trzeciego stopnia potwierdzające zdolność przedsiębiorcy do ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „NATO SECRET",
• trzeciego stopnia potwierdzające zdolność przedsiębiorcy do ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „SECRET UE/EU SECRET"
z wyłączeniem możliwości ich przetwarzania w użytkowanych przez siebie obiektach oraz we własnych systemach teleinformatycznych

Broadcom Registered Partner VMware Reseller

Broadcom Registered Partner VMware Reseller

Dzięki uczestnictwu w programie partnerskim możemy skutecznie wspomagać naszych klientów w zakresie projektowania, wdrażania i zarządzania rozwiązaniami wirtualizacyjnymi VMware by Broadcom.

Palo Alto Networks Nextwave Partner

Palo Alto Networks Nextwave Partner

Palo Alto Networks Nextwave Partner Program - PN standard posiada status partnera firmy Palo Alto Networks światowego lidera w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego.

Cisco Partner Select Integrator

Cisco Partner Select Integrator

Jako Partner Select Integrator firmy Cisco, oferujemy naszym klientom unikalne korzyści, włączając dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych. Nasza wiedza i doświadczenie w integracji systemów pozwala na tworzenie kompleksowych rozwiązań, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności operacyjnej i przyspieszenia osiągania strategicznych celów. Korzystając z naszych usług, nasi klienci zyskują nie tylko technologiczną przewagę, ale również wsparcie dedykowanego partnera, na którym mogą polegać w dążeniu do sukcesu.

Dell PartnerDirect

Dell PartnerDirect

Z sukcesem współpracujemy z firmą Dell na polu dostarczania zaawansowanych rozwiązań serwerowych serii PowerEdge dla systemów wirtualizacji jak również serwerów zadaniowych i oddziałowych. Oferujemy naszym klientom również stacje robocze do zadań inżynierskich serii Precision stacjonarne i mobilne, pełną gamę produktów biznesowych z zakresu PC desktop i notebook oraz urządzeń wielofunkcyjnych i drukujących. Posiadamy status Dell Registered Partner.

RedHat Ready Business Partner

RedHat Ready Business Partner

Jako Red Hat Ready Business Partner, dostarczamy naszym klientom dostosowane rozwiązania IT oparte na otwartym oprogramowaniu, zapewniając innowacyjność, niezawodność i bezpieczeństwo. Nasze usługi są skierowane na maksymalizację efektywności operacyjnej oraz przyspieszenie transformacji cyfrowej w organizacjach, dzięki czemu klienci mogą łatwiej osiągać swoje cele biznesowe z pełnym wsparciem i wiedzą ekspertów.

HP Partner Program

HP Partner Program

Wieloletnia współpraca z firmą HP umożliwia nam zaoferowanie naszym klientom rozwiązań w zakresie systemów serwerowych, storage, desktop i notebook PC oraz urządzeń druku i przetwarzania obrazu. Jesteśmy uczestnikiem HP Partner Program.

HCL Software Partner

HCL Software Partner

HCL Software to oddział firmy HCL Technologies (HCL), który prowadzi swoją podstawową działalność w zakresie oprogramowania. Opracowuje, wprowadza na rynek, sprzedaje i obsługuje ponad 20 rodzin produktów w obszarach DevSecOps, automatyzacji, rozwiązań cyfrowych, zarządzania danymi, marketingu i handlu oraz komputerów mainframe. HCL Software zajmuje się rozwojem platformy Domino/Notes (dawniej IBM/Lotus).

IBM Bussiness Partner

IBM Bussiness Partner

IBM Bussiness Partner – tytuł potwierdzający kompetencje PN standard w zakresie instalacji, konfiguracji i zarządzania komputerami PC i serwerami firmy IBM oraz oprogramowaniem IBM Domino i Notes.

American Power Conversion – Reliability Provider

American Power Conversion – Reliability Provider

American Power Conversion – Reliability Provider – certyfikat potwierdzający kwalifikacje PN standard w zakresie projektowania, wdrażania, konfigurowania i zarządzania rozwiązaniami z zakresu technologii podtrzymywania zasilania firmy APC – światowego lidera w zakresie produkcji urządzeń typu UPS.

Certyfikaty i autoryzacje naszych pracowników

Certyfikaty

CISA

Certyfikat CISA (Certified Information Systems Auditor / Certyfikowany Audytor Systemów Informacyjnych) jest uznanym w Polsce, Unii Europejskiej, USA i na całym świecie certyfikatem kompetencji zawodowych i etycznych w zakresie audytu systemów informatycznych.

Certyfikaty

CISM

Certyfikat CISM (Certified Information Security Manager) jest ogólnie przyjętym standardem dla osób które projektują, budują i zarządzają programy ochrony informacji w przedsiębiorstwach.

Certyfikaty

PRINCE2® Practitioner

Certyfikat APM Group™ "PRINCE2® Practitioner" jest przeznaczony dla doświadczonych praktyków w zakresie zarządzania projektami w oparciu o metodykę PRINCE2® i stanowi międzynarodowe poświadczenie wiedzy merytorycznej.

Certyfikaty

ITIL® Foundation

Certyfikat "ITIL® Foundation" obejmuje wiedzę z zakresu ITIL® i ITSM, potwierdzając nowoczesne podejście do zarządzania informatyką - zrozumienie modelu usługowego i procesowego zarządzanie organizacją.

Certyfikaty

VMware Certified Professional

Certyfikaty VMware Certified Professional: Data Center Virtualization 2022 potwierdzają kompetencje w zakresie wdrażania, zarządzania i rozwiązywania problemów z infrastrukturą vSphere, z wykorzystaniem najlepszych praktyk w celu zapewnienia wydajnej, elastycznej i bezpiecznej podstawy dla sprawności biznesowej, która może przyspieszyć transformację do chmury obliczeniowej.

Certyfikaty

VMware Certified Associate

Certyfikaty VMware Certified Associate: Data Center Virtualization potwierdzające kwalifikacje w zakresie wdrażania i administracji technologiami wirtualizacyjnymi firmy VMware

Certyfikaty

Microsoft Certified: Azure Database Administrator Associate

Administrator bazy danych Azure wdraża i zarządza aspektami operacyjnymi rozwiązań natywnych dla chmury i hybrydowych platform danych opartych na Microsoft SQL Server i Microsoft Azure Data Services. Administrator bazy danych Azure używa różnych metod i narzędzi do wykonywania codziennych operacji, w tym stosowania wiedzy na temat używania języka T-SQL do celów administracyjnych.

Certyfikaty

Microsoft 365 Certified: Teams Administrator Associate

Administratorzy Microsoft Teams konfigurują, wdrażają i zarządzają obciążeniami Office 365 dla Microsoft Teams, które koncentrują się na wydajnej i efektywnej współpracy i komunikacji w środowisku korporacyjnym.
Administratorzy Microsoft Teams mogą planować, wdrażać i zarządzać Teams: czat, aplikacje, kanały, spotkania, konferencje audio, wydarzenia na żywo i połączenia.

Certyfikaty

MCSA Windows Server 2012

Certyfikat MCSA Windows Server 2012 poświadcza kompetencje w zakresie projektowania, budowy, zarządzania i rozwiązywania problemów w systemach na platformie Microsoft Windows Server.

Certyfikaty

Microsoft Licensing Specialist

Certyfikat Microsoft Licensing Specialist (MLS) potwierdzający kwalifikacje w zakresie programów licencyjnych firmy Microsoft.

Certyfikaty

Cisco CyberOps Associate

Program certyfikacji Cisco Certified CyberOps Associate weryfikuje codzienną wiedzę taktyczną i umiejętności, których potrzebują zespoły Security Operations Center (SOC) do wykrywania zagrożeń cyberbezpieczeństwa i reagowania na nie.

Certyfikaty

CompTia Security Plus

Certyfikat Security+ obejmuje najlepsze praktyki w obszarach związanych z bezpieczeństwem wymagane do oceny stanu bezpieczeństwa środowiska korporacyjnego oraz rekomendowania i wdrażania odpowiednich rozwiązań bezpieczeństwa; monitorowania i zabezpieczania środowisk hybrydowych, w tym chmury, urządzeń mobilnych i IoT; działania ze świadomością obowiązujących przepisów i zasad, w tym zasad zarządzania, ryzyka i zgodności; identyfikowania, analizy i reagowania na zdarzenia i incydenty związane z bezpieczeństwem.

Certyfikaty

RedHat Certified Engineer

Certyfikaty RedHat Certified Engineer (RHCE) oraz RedHat Certified Technician (RHCT) potwierdzające kwalifikacje w zakresie administracji i serwisu systemów opartych o Red Hat Enterprise Linux

Certyfikaty

Checkpoint Certified Security Administrator

Certyfikacja Checkpoint Certified Security Administrator (CCSA) potwierdza kwalifikacje zdającego egzamin w zakresie wdrażania i administracji systemami bezpieczeństwa firmy Checkpoint.

Certyfikaty

Ericsson

Autoryzacja w zakresie konfiguracji i zarządzania systemem telekomunikacyjnym firmy Ericsson w implementacji MD110

Certyfikaty

APC

Certyfikat Specjalisty Rozwiązań Podtrzymywania Zasilania firmy American Power Conversion.