O firmie

PN standard działa od 1996 roku na rynku usług outsourcingu informatycznego, dostarczając szeroki zakres profesjonalnych usług w obszarze technologii informatycznych w modelu Managed Service Provider (MSP).

Od 2021 roku wchodzimy w skład Grupy WB obecnie największego, polskiego producenta oferującego technologie łączności i dowodzenia oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata, zatrudniającego blisko 2000 inżynierów.

PN standard jest firmą certyfikowaną zgodnie z normą itSMF ISO/IEC 20000-1:2018 dla zakresu usług: „Dostarczanie infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług”.

Nasza firma działa w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji certyfikowany na zgodność z wymaganiami ISO/IEC 27001:2022 w zakresie: „Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w zakresie dostarczania infrastruktury oraz usług wsparcia dla technologii informatycznych, na miejscu i zdalnie zgodnie z aktualną wersją katalogu usług oraz zgodnie z Deklaracją Stosowania wyd. 3.0 z dnia 25.09.2014. ”

Zatrudniamy zespół specjalistów których kompetencje zostały potwierdzone w programach certyfikacyjnych największych dostawców produktów i rozwiązań w branży IT. Nasi pracownicy posiadają również bogate doświadczenie które pozwala im rozwiązywać najbardziej złożone zagadnienia w systemach naszych klientów.

W procesie obsługi klientów wykorzystujemy zaawansowany system informatyczny spełniający wysokie wymagania narzucane przez normy itSMF ISO/IEC 20000-1:2018 oraz ISO/IEC 27001:2022.

Nasze certyfikaty

Informacja o przekształceniu spółki 30.10.2019

Polityka jakości przyjęta w ramach ISO 20000

Nadrzędnym celem naszej działalności jest:

podnoszenie sprawności i niezawodności systemów informatycznych naszych klientów jak również budowa zaufania do nowoczesnych technologii informatycznych.

Chcemy, aby Klient...

postrzegał nas jako partnera w realizacji swoich celów biznesowych i osobistych, odnajdując w naszej ofercie rozwiązania wspomagające jego rozwój. Naszym dążeniem jest, aby Klient cenił nas oraz lubił i chciał z nami współpracować.

Dojdziemy do tego...

poprzez profesjonalną działalność outsourcingową na rynku usług informatycznych w Polsce, opierającą się na wnikliwej znajomości aktualnych trendów rynkowych oraz specyfiki funkcjonowania naszych Klientów, wzmacnianą naszymi kontaktami i doświadczeniami, wykorzystując nowoczesne metody i technologie. Bazą dla tej działalności jest codzienna troska o najwyższą jakość relacji z Klientami i znajomość ich potrzeb.

Deklarujemy, że...

Klient, jest stale w centrum naszego zainteresowania. W sposób ciągły doskonalimy naszą wiedzę i kompetencje, tak aby nieustannie podnosić standard i profesjonalizm naszych usług, które chcemy oferować w przyjaznej atmosferze i klimacie partnerskiej współpracy.