Praca

Aktualne oferty pracy znajdziesz w serwisie pracuj.pl

Poszukujemy pracowników otwartych na nowe rozwiązania i technologie, szukających nowych wyzwań, charakteryzujących się aktywnym podejściem do rozwoju swoich kompetencji, gotowych do wykorzystania możliwości i szans jakie stwarza pracodawca, nastawionych na pracę zespołową zarówno w zakresie wspierania innych członków zespołu jak i korzystanie z ich wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy

  • elastyczne modele współpracy: stacjonarne, hybrydowe, zdalne
  • mentoring ze strony doświadczonych pracowników
  • uczestnictwo w inspirujących projektach w wielu branżach i obszarach technologii
  • zasoby laboratoryjne – sprzęt, oprogramowanie, infrastruktura
  • zasoby CBT, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, ścieżki certyfikacji, konferencje, zawody branżowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznych kompetencji
  • praca w dynamicznie rozwijającej się Grupie firm wysokich technologii w Polsce
  • lokalizacje Warszawa, Gliwice, Gdynia.

Z jakimi technologiami pracujemy

Windows Server, Active Directory, Microsoft 365 , Microsoft SQL, Azure, VMware, Veeam, Palo Alto, Cisco, Dell Server and Storage, HCL Domino/Notes i wiele innych

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i naszej Grupy stale poszukujemy personelu w następujących obszarach

Zarządzanie Systemami i Infrastrukturą IT

Zakres zadań:

  • administracja infrastrukturą serwerową (instalacja, konfiguracja, monitorowanie)
  • realizacja projektów wdrożeniowych
  • dbanie o właściwy poziom bezpieczeństwa systemów
  • automatyzacja zadań

Kompetencje z obszarów:

  • administracji rolami systemów Windows Server (Active Directory, Group Policy, WSUS, RDP, PKI, File & Print Services)
  • praktycznego stosowania języków skryptowych (np. PowerShell)
  • konfiguracji i zarządzania złożonymi systemami kopii zapasowych (Veeam)
  • dobrych praktyk związanych z bezpieczeństwem systemów
  • rozwiązań serwerowych/pamięci masowych (Dell)
  • platform wirtualizacji (VMWare)
  • chmur prywatnych i publicznych
  • zagadnień sieciowych(firewalle, przełaczniki)

Administracja i Optymalizacja Baz Danych i Aplikacji

  • administracja bazami danych
  • administracja oprogramowaniem klasy ERP
  • optymalizacja baz danych i raportów
  • migracje oprogramowania
  • wysoka dostępność baz danych i aplikacji

  • administracji baz danych na platformach komercyjnych i otwartych
  • administracji oprogramowania klasy ERP w obszarach: Produkcja, Księgowość, WMS, Mobilna Sprzedaż, B2B, BI (BI Point), Sprzedaż, Zamówienia
  • procesów biznesowych w obszarze ERP
  • T-SQL w zakresie budowania zaawansowanych filtrów, raportów i triggerów,
  • narzędzi raportowych w zakresie modyfikacji i optymalizacji zestawień i raportów
  • integracji systemów ERP z innymi elementami systemów IT

Cyberbezpieczeństwo (Blue Team)

  • monitorowanie bezpieczeństwa systemów i sieci
  • korelacja i analiza zdarzeń bezpieczeństwa
  • detekcja anomalii
  • wykrywanie i reagowanie na wykryte podatności
  • obsługa incydentów bezpieczeństwa
  • współpraca w zakresie podwyższania standardów bezpieczeństwa

  • Network, IT Security, Pentesting
  • sieci TCP/IP i protokołów sieciowych
  • struktury ramowej MITRE ATT&CK®
  • VA, IDS/IPS, NAC, EDR, DLP, Forensic IT
  • PaloAlto NGFW, Cisco ASA
  • administracji Windows/Linux w obszarach bezpieczeństwa
  • zarządzania zbiorami logów
  • języków skryptowych bash / python / powershell
  • zabezpieczania systemów/sieci
  • analizy pakietów (np. TCPDump, Whireshark)
  • analizy reguł (np. firewall sieciowy, aplikacyjny)